Restorani tuleb tagasi endine kelner Ilmar, kes oli kõigi lemmik. Ja siis selgub lisaks, et Ilmaril oli kunagi suhe Saskiaga. Maks ja Ilmar on nüüd lepitamatud rivaalid. Šeff saab viimaks haiglast koju, kuid tal on rangelt keelatud tööd teha. Šeffi jaoks on see aga hullem kui surmanuhtlus.